+421 455 321 692, bbn@bbn.sk
PRIHLÁSENIE
 
Registrácia | Zabudnuté heslo
Kategória
Akcie

 

  1.5.2014 Power fest - Slovakia ring Orechová Potôň

 

Pozývame vás na Power fest - Slovakia ring Orechová Potôň ktorý sa uskutoční dňa 1.5.2014, kde vám predstavíme radu výrobkov OSRAM a novinky s technológiou LED. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

                                 +

Osram hmlové + denné svietenie LEDriving FOG DRL FOG KIT

 

Spoločnosť Osram predstavuje nový typ svetiel do hmly, ktoré sú zaujímavé svojimi viacerými funkciami. Novinka sa dá využiť nielen ako svetlo do hmly, ale aj ako denné svietenie a pre prisvecovanie do zákrut. Svetlá LEDriving Fog budú výbornou investíciou, ktoré vám pomôžu aj pri zlých poveternostných podmienkach. Toto osvetlenie sa zároveň vyznačuje celou radou moderných riešení.

Svetlá do hmly Osram LEDriving Fog v sebe spájajú viacero unikátnych výhod

Nové svetlá Osram LEDriving Fog sú vhodné pre všetky autá a kamióny, pričom vďaka svojmu univerzálnemu tvaru a priemeru 90 mm dokážu nahradiť väčšinu bežných halogénových svetiel do hmly. Unikátnosťou v prípade tohto osvetlenia je 3D dizajn svetlovodov s homogénnym svetlom, ktoré Osram LEDriving Fog radia medzi celosvetovú špičku. Práve toto je najväčšia výhoda novinky od firmy Osram. Vďaka unikátnemu dizajnu a homogénnemu svetlu môže šofér počítať so svetelným kužeľom, ktorý má rozšírený vyžarovací uhol. Môžete tak osvetliť väčšie zorné pole. Vďaka týmto svetlám do hmly uvidíte omnoho lepšie, čo vám pomôže najmä za zhoršených poveternostných podmienok. S tým súvisí, že na ceste budete zároveň aj lepšie viditeľný, čo opäť prispieva k celkovej bezpečnosti cestnej premávky.

Osram LEDriving Fog sú koncipované aj pre najmodernejšie druhy automobilov, použiť sa dajú nielen ako hmlovky, ale aj ako denné svietenie a pre prisvecovanie do zákrut. Každú z týchto troch funkcií zvládnu bez problémov aj vďaka svojej odolnej konštrukcii, ktorá z nich robí prachotesné a vodotesné osvetlenie s dlhou životnosťou. Využiť sa dajú aj na vozidlách so systémom start-stop a hybridy. Výrobca udáva životnosť približne 5 000 hodín.

Okrem vyššie spomínaných výhod sa svetlá do hmly Osram LEDriving Fog môžu pochváliť aj nižšou energetickou náročnosťou, oproti bežným hmlovkám spotrebujú až o 85% menej energie. Samozrejmosťou je homologizácia E1 a certifikáty ECE, SAE a CCC. Použitie týchto hmlových svetiel je absolútne bezpečné a sú plne schválené pre použitie v cestnej premávke.

 

 

Osram denné svietenie LEDriving PX-4 DRL KIT M4

 

 

Ak hľadáte riešenie denného svietenia pre svoje auto, najnovšia sada Osram LEDriving PX-4 je výbornou voľbou. Táto LED sada denného svietenia je ideálna pre každého majiteľa vozidla, ktorý ohľadom techniky svojho auta nechce robiť žiadne kompromisy. Predstavíme vám homologizovanú sadu, ktorá zabezpečí perfektnú viditeľnosť vášho auta, energetickú úsporu a modernejší vzhľad pre vaše auto.

Výrobca svetiel Osram uvádza do svojho portfólia produktov nové denné svietenie s označením LEDriving PX-4. Svietenie sa vyznačuje moderným dizajnom, ktorý nenaruší vzhľad vášho auta a pôsobiť bude ako diskrétny doplnok. LED bloky sa vyznačujú svojim decentným a nenápadným vzhľadom, sú úzke a vďaka rozmerom sa dajú ľahko nainštalovať prakticky na akékoľvek auto. Napriek svojim kompaktným rozmerom má toto svietenie certifikáciu IP67 – sú teda vodovzdorné a odolné voči prachu.

Nové denné svietenie Osram vylepší vzhľad vášho auta a zároveň vďaka nemu ušetríte na nákupoch žiaroviek. Diódy použité v tejto sade sa vyznačujú jasným bielym svetlom 6000 K, ktoré spoľahlivo zabezpečí, že na cestách budete viditeľní. Samozrejme, toto denné svietenie je nastavené tak, aby neoslepovalo ostatných účastníkov cestnej premávky. Vďaka kvalitnej použitej technológii môžete počítať s dlhou životnosťou, bonusom je aj trojročná záruka na toto svietenie.

V balení nájdete všetko, čo je potrebné pre inštaláciu. Denné svietenie bolo navrhnuté tak, aby jeho montáž bola čo najjednoduchšia a aby ste ju zvládli aj v domácich podmienkach. Samozrejmosťou je režim automatického zapínania a vypínania, takže už nebudete musieť myslieť na nutnosť zapnúť svetlá po naštartovaní. Znamenať to pre vás môže aj určitú úsporu na prípadných pokutách.

Denné svietenie Osram LEDriving PX-4 sa vyznačuje potrebnými certifikátmi EHK, SAE a CCC. V porovnaní so svietením bežnými žiarovkami predstavuje využívanie tohto LED denného svietenia úsporu až 80%!

 

Osram denné svietenie LEDriving PX-5 DRL KIT M3

LEDriving PX-5 - moderné denné svietenie pre dodatočnú montáž na Vašom vozidle. Vysoký výkon a štýlový. Kompatibilný s celým radom modelov a ľahko sa inštaluje.

vynikajúca bezpečnosť

LEDriving PX-5 je ľahko inštalovateľné riešenie rekonštrukcie pre väčšiu bezpečnosť. Od februára 2011, všetky nové vozidlá musia byť vybavené pre denné svietenie v súlade s európskou smernicou 2008/89/ES o denných stretávacích svetiel.

jednoduchá inštalácia

Pozor dizajn LEDriving systému zabezpečuje horizontálny náklon 10 stupňov. Okrem toho, že ľavá a pravá svetla je možné zapnúť, čím sa inštalácia bez komplikácií. Denné svietenie obsahuje všetky komponenty, ktoré potrebujete, rovnako ako súbor pokynov pre inštaláciu ľahko pochopiť.

 

LEDambient - Nasvetlenie Plôch, bodové SVETLO, svetlovody

OSRAM predstavuje novú radu LED výrobkov, ktoré doslova stlačením tlačidla prepožičaju vnútrajšku vášho vozidla štýl!
Inovačný rad LEDambient ® ponúka rôzne vysoko flexibilné bezdrôtové osvetľovacie riešenia s rýchlou a jednoduchou
montážou. Sedem atraktívnych farieb svetla vám pomôže zvýrazniť váš individuálny štýl!

 

Osram LED svietidlo LOOX CUBY LED torch

 

Nové doplnky Cubs LED od OSRAM spájajú výhody LED technológie s elegantným a moderným dizajnom a širokou paletou farieb . Hlavným rozlišovacím znakom týchto produktov je ich schopnosť nabíjania cez USB port .

Nový produkt od firmy OSRAM má všetky výhody LED je veľmi jasný , spotrebováva veľmi malé množstvo energie , a životnosť svetelného zdroja je veľmi dlhá . Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť robí to veľmi praktické a ľahko ovládateľné .

Na rozdiel od iných produktov nepoužíva jednorazové batérie , ale batérie , ktoré možno dobíjať cez USB port káblom k napájaniu - ako napríklad , bežne pripojený  mobilný telefón. LED svietidlo je pripravené na opätovné použitie , stačí ho pripojiť k počítaču alebo do zásuvky v aute . Vďaka LED technológii je to energeticky úsporné, batéria vydrží až 3 hodiny nepretržitej prevádzky !

Cubs Svietidlo je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov . Odolné proti škvrnám silikónové puzdro je príjemne nielen na dotyk , ale tiež chráni LED diódy pred mechanickým poškodením . Chrómovaný povrch dodáva eleganciu . A silné farby zdôrazňujú moderný dizajn , ktorý bol uznaný porotou prestížnej " red dot design award " : Svietidlo Cubs dostalo ocenenie , porazilo približne 4500 Ostatných výrobkov, ktoré boli zaslané do súťaže ..

 

 

Osram LED svietidlo LOOX RAYSTAR LED torch

 

Nové mobilné LED svietidlá od spoločnosti OSRAM sú nielen funkčné, ale aj veľmi atraktívne.
Len u spoločnosti OSRAM:
možno dobíjať cez USB
- nepotrebujete žiadne batérie.
Príjemný povrchový materiál: odolný proti nečistotám a protišmykový.
 Príjemne teplé neoslňujúce svetlo - ideálne napr pre čítanie v aute.
Životnosť LED až 20 000 hodín.
RAYSTAR: ľahké a šikovné vreckové svietidlo so silným bielym svetlom.

 

Osram ONYX Copilot LED torch

 

OSRAM LED ONYX COPILOT je spoľahlivý pomocník pri vašich cestách . Príjemné teplé neoslňujúce svetlo a dostatočný svetelný tok 20 lumenov , ktoré vydáva flexibilné svietidlo pre čítanie do auta , to je jedna z predností tohto malého pomocníka . Užívatelia ocenia jednoduchú manipuláciu s možnosťou flexibilného nastavenia 30 centimetrového silikónového ramena . LED ONYX COPILOT svieti presne tam , kde je to potrebné. V žiadnom prípade neruši a neoslňuje vodiča , pretože je mimo jeho zorného poľa . ONYX COPILOT verzia M je vybavená zásuvkou do zapaľovača a hodí sa pre osobné automobily . Životnosť LED svietidla je až 20 000 hodín . Elegantný dizajn , prevedenie v čiernej farbe , príjemný povrchový materiál , ktorý je protišmykový a odolný proti nečistotám nenaruší interiér žiadneho automobilu

 

LED-interiér

 

 

Štýlové osvetlenie aj v interiéri. Najlepšie LED svetlo vďaka najmodernejšiemu optickému materiálu difúzora! • Úplne nový svetelný účinok vďaka teplote chromatickosti až 6800 K • Až o 80% nižšia spotreba energie ako majú štandardné žiarovky


• Homogénne svetlo •

Kontakt:

Fakturačná adresa

B B N - spol. s r.o.
Školská 15
960 01 Zvolen

IČO: 31576222
DIČ: 2020475512
IČ DPH: SK2020475512

Obchodný sklad:

Neresnická cesta 3
e-mail: bbn@bbn.sk
tel.: 045 / 532 15 13
tel.: 045 / 532 16 92
Orange  +421 917 679 853
O2        +421 911 954 346

MajorShop