Banner Power Bull 12V 95Ah 680A P9505 ľavá asia

Produktový kód: P9505

Banner Power Bull 12V 95Ah 680A, P9505

Informácie produktu Banner Power Bull 12V 95Ah 680A P9505 ľavá asia

Banner Power Bull 12V 95Ah 680A, P9505

Nová generácia motorov moderných automobilov vyžaduje vysoký štartovací výkon. Prvky zaisťujúce bezpečnosť a pohodlie cestujúcich pritom takisto z batérie nepretržite odoberajú prúd. Spoločnosť Banner vyšla v ústrety týmto požiadavkám a pre európske, americké a ázijské značky automobilov vyvinula celkom bezúdržbovú batériu Power Bull na báze čistého vápnika.

- NAJVYŠŠIE BEZPEČNOSTNÉ ŠTANDARDY : Patentovaná technológia Double Top , ktorá obstála aj v skúške prevrátenia batérie , ponúka 100 % ochranu proti úniku elektrolytu do náklonu 45 stupňov . V súčasnosti dodávame túto technológiu automobilkám BMW a VW

- ZDOKONALENÁ PREVÁDZKOVÁ BEZPEČNOSŤ : Poistky proti spätnému zápalu , zapustené hlboko vnútri konštrukcie batérie , zaisťujú v spojení s technológiou Double Top nevýbušnosť batérie Power Bull pri výskyte vonkajšieho zápalného zdroja a vzniku elektrostatického výboja ( ESD ) .

- ABSOLÚTNA BEZÚDRŽBOVOSŤ : Technológia čistého vápnika zabezpečuje minimálnu spotrebu vody a hodnotu samovoľného vybíjania . Batérie Power Bull je od výrobcu naplnená a nabitá - manipulácia s elektrolytom nie je nutná !

- TECHNOLÓGIA VÁPNIKA ZAISŤUJE ENERGICKÝ ŠTART : Optimalizácia aktívneho reakčného povrchu a sústredná konštrukcia dosiek ponúka viac energie .

- ŠTARTOVANIE pri extrémne nízkych teplotách : Vynikajúce parametre pri štarte za studena a vysoká štartovacia energia .

- VÍŤAZ TESTU : Batérie Banner Power Bull sa stala v novembri 2004 v zápolení 16 autobatérií víťazom testu spotrebiteľského časopisu Stiftung Warentest / Nemecko .

- ŠIROKÝ SORTIMENT : Batéria Power Bull od spoločnosti Banner vychádza v ústrety ako požiadavkám európskych a amerických značiek automobilov , tak potrebám ázijských automobilov .

TECHNOLÓGIA ČISTÉHO VÁPNIKA :
Výkonná batéria Power Bull boduje vďaka svojej inovatívnej technológii na báze čistého vápnika a získa si vás dvoma jedinečnými výhodami :
- Extrémne nízkou spotrebou vody ( najmä pri vysokých teplotách )
- Mimoriadne dlhou skladovateľnosťou .

Technické údaje:

303 mm Dĺžka
173 mm Šírka
225 mm Výška
12 V Napätie
95 Ah Kapacita C20
1 Polarita
1 Typ pólov
680 A Vybíjaci prúd CCA
B01 Spodné uchytenie
24 kg Hmotnosť


Príslušnosť kategórií

Autopríslušenstvo / Kompletný sortiment
Autobatérie
Autobatérie / Banner
Autobatérie / Banner / Osobné automobily

Položiť predajcovi otázku k produktu Banner Power Bull 12V 95Ah 680A P9505 ľavá asia

* Takto označené údaje sú povinné a musia sa vždy vyplniť.

Odporučiť produkt Banner Power Bull 12V 95Ah 680A P9505 ľavá asia

 
Ku odkazu bude pripojený názov tovaru a odkaz na detail tovaru

* Takto označené údaje sú povinné a musia sa vždy vyplniť.