Lepenie autoskiel

Vyhľadávanie sviečok NGK
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla
Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla
Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter
Vyhľadávanie sviečok Brisk
Položiek celkom: 36

V súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi

Čelné sklo je pre celkovú konštrukciu karosérie auta veľmi dôležitou časťou. Čelné sklá slúžia na zvýšenie konštrukčnej pevnosti auta a poskytujú pasažierom lepšiu ochranu. Obe tieto funkcie závisia na jedinom materiáli, ktorý drží čelné sklo na karosérii: na lepidle. Lepidlá na čelné sklá zvyšujú torznú pevnosť až o 40%.

Využite naše profesionálne riešenia

Lepidlá na priame zasklievanie od spoločnosti Henkel spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy vďaka mnohým rokom aktívneho výskumu a skúseností výrobcov originálnych dielov (OEM).

  • Sú testované podľa tých najprísnejších európskych štandardov pre crash testy

  • Ľahké konštrukcie a torzná pevnosť (zvýšenie pevnosti konštrukcie o 40%)

  • Schválenie od testovacej spoločnosti TÜV Rheinland (vrátane výrobného procesu)

    Účinnosť všetkých prémiových produktov na priame zasklievanie značky TEROSON bola preukázaná realistickými crash testami a certifikovaná skúšobným orgánom TÜV Rheinland.

Opravy čelných skiel

V mnohých prípadoch je oprava poškodenia (odštiepenia) skla kamienkami dostatočná a nie je potrebná výmena celého čelného skla.

Je však potrebné konať rýchlo, keďže malé poškodenia skla kamienkami môžu viesť k závažnejším prasklinám, po ktorých je sklo už neopraviteľné.

Sada na opravu čelného skla

Všetky komponenty potrebné na profesionálnu opravu čelného skla po- núka spoločnosť Henkel v praktickom prenosnom kufríku, takže môžete mať potrebné zariadenia vždy pripravené, po ruke a na jednom mieste, a okamžite viete zistiť, aký postup si daná oprava vyžaduje. S touto sadou dokážete opraviť rôzne typy poškodenia kamienkami. Opravou dokážeme plne obnoviť funkčnú integritu a pevnosť poškodeného čelného skla, čím sa môžeme vyhnúť potrebe jeho plnej výmeny.