Autokozmetika


Vyhľadávanie sviečok Brisk
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter

Pomocník pre výber lepidla

Vyhľadávanie autožiaroviek OSRAM

Vyhľadávanie stieravčov BOSCH

Dbáte aj na zovňajšok svojho vozidla? Určite áno, udržiavaný exteriér (ale aj interiér) je totiž vizitkou každého motoristu. Autokozmetika je estetickou záležitosťou, avšak to jej na váhe rozhodne neuberá. Nikto totiž nechce mať špinavé, poškrabané - skrátka neudržiavané vozidlo. V našej bohatej ponuke nájdete množstvo pomôcok a prípravkov, ktorými dodáte svojmu tátošovi lesk a šmrnc.

Do interiéru a pod kapotu vám nazrie iba ten, komu to dovolíte. Ale zovňajšok vozidla vidí každý a preto je mimoriadne dôležité starať sa oň. My vieme, ako na to.

Náš sortiment zahŕňa len produkty od prémiových výrobcov, medzi ktorými nechýbajú:

  • LIQUI MOLY
  • DYNAMAX
  • Armor All
  • Carlson

Exteriérová autokozmetika z nášho portfólia je presne to, čo potrebujete. Ponúkame vám široké spektrum autošampónov, voskova leštidiel, prípravkov na odstraňovanie škrabancov, čističe skiel, pneumatík a diskov. Tak ako vy, aj vaše auto si zaslúži dôkladnú starostlivosť o výzor. Ide predsa o akúsi nepísanú reklamu na kolesách, tak nech to má grády!

Mysleli sme aj na ochranu a úpravu interiérov, nech je váš zážitok z jazdy čo najkomfortnejší.

Máte čalúnené, alebo kožené sedadlá? Bez obáv, vieme vám pomôcť údržbou a čistením oboch. Okrem toho predávame špičkové prípravky na ochranu palubnej dosky a ďalších plastových častí vozidla, čističe klimatizácie, osviežovače vzduchu a vône, pohlcovače pachu. Aj motor potrebuje „hygienu“, produktovo ošetrenú máme aj svet pod kapotou.

Samozrejmosťou v našej ponuke sú rôznorodé utierky, špongie, aplikátory, handričky a ďalšie pomôcky na umývanie a čistiace práce.

Ochrana pred škodcami je taktiež dôležitá, zásobili sme sa preto aj prípravkami proti hmyzu a hlodavcom.

Kedykoľvek sa môžete obrátiť na náš kvalifikovaný personál, ktorý vám ochotne pomôže s výberom.

Určite poznáte ten skvelý pocit, keď sa pozriete na dokonale udržiavané a vyčistené vozidlo. S našimi produktami ho dosiahnete bez najmenších problémov.

Prajeme veľa šťastných kilometrov!