Oleje,mazivá a aditíva


Vyhľadávanie sviečok Brisk
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter

Pomocník pre výber lepidla

Vyhľadávanie autožiaroviek OSRAM

Vyhľadávanie stieravčov BOSCH

Viete, ako spoznáte kvalitný motorový olej? Prvotriedny výrobok musí spĺňať hneď niekoľko predpokladov. V prvom rade chráni a šetrí váš motor a vyťaží z neho maximum bez toho, aby skracoval jeho životnosť. Má vysokú palivovú účinnosť, optimálnu spotrebu a prešiel náležitými testami. V neposlednom rade má aj výhodný pomer cena/výkon.

Naša ponuka olejov, aditív a mazív do bodky spĺňa tieto predispozície. Nech už jazdíte na čomkoľvek, u nás si zaručene vyberiete to pravé.

Má váš stroj motor? Máme doň olej. Osobné aj nákladné automobily, motocykle, poľnohospodárska technika, dokonca aj lode a plavidlá – mysleli sme na každého.

V našom portfóliu nájdete zastúpených najlepších a najkvalitnejších výrobcov, medzi ktorými nechýbajú:

  • CASTROL
  • Shell
  • MOL
  • LIQUI-MOLY
  • DYNAMAX

Každý motorový olej z našej ponuky prešiel prísnymi testami a spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria svetových výrobcov automobilov. A to je značka kvality, aká sa neignoruje. Garantujeme vám, že oleje od nás sú šetrné k vášmu motoru, chránia ho, no zároveň ho vyburcujú k perfektnému a bezchybnému výkonu. Samozrejmosťou je tiež optimálna spotreba

Automobil však „nepije“ len motorový olej. Je kvantum ďalších tekutín, ktoré potrebuje pre správny chod. My ich máme všetky.

V našej ponuke nechýbajú prevodové, hydraulické, tlmičové či kompresorové oleje. Široký výber, bezkonkurenčné ceny, prvotriedna kvalita. To sú naše záruky.

Našou špecialitou sú tiež rôzne aditíva.

Hľadáte prísady do prevodového či motorového oleja, prípadne do chladiča? Naša ponuka je široká. Máte benzínový motor? Máme prísady. Diesel? Bez problémov. Naše portfólio aditív je naozaj široké, stačí sa doň len ponoriť a určite si nájdete to svoje.

Ak si nie ste istí výberom, neváhajte nás kontaktovať, naši pracovníci vám ochotne pomôžu!

Doprajte svojmu motoru prvotriednu kvalitu. Poďakuje sa vám úžasným výkonom a dlhou životnosťou.

Prajeme veľa šťastných kilometrov!