Filtre


Vyhľadávanie sviečok Brisk
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter

Pomocník pre výber lepidla

Vyhľadávanie autožiaroviek OSRAM

Vyhľadávanie stieravčov BOSCH

Koľko filtrov sa priemerne nachádza v automobile? Viac než dosť. Olejový, vzduchový, palivový, kabínový. A to sú len tie základné. Kvalitný filter je nevyhnutnosťou a predpokladom bezchybnej prevádzky vozidla. Nečistoty ako prach, sadze či hrdza sú totiž všadeprítomným nebezpečenstvom a je potrebné ich dôsledne separovať a odstraňovať.

Sme zástancami vysokej efektivity a bezpečnosti počas jazdy. Z tohto dôvodu vám ponúkame výhradne prvotriedne filtre značky MANN.

Spoločným menovateľom všetkých výrobkov v našom sortimente je vysoká kvalita.

Chcete si užiť bezproblémovú jazdu? Tak siahnite po filtroch z našej ponuky, ktoré prešli náročnými záťažovými skúškami a svoju prácu si plnia na 100%.

Nečistoty sú dnes všade. Vo vzduchu sa víri prach, sadze a peľ, do oleja a palív sa môže dostať voda či hrdza. Práve kvalitný filter má za úlohu odstrániť tieto závadné častice a chrániť ako vaše vozidlo, tak vás.

Naše portfólio je naozaj široké. Ponúkame vám olejové, vzduchové, palivové, kabínové, motocyklové či hydraulické filtre (ale aj kvantum ďalších), ako aj vysúšače brzdového systému, odstredivky a tesnenia. Ak je vaším cieľom zbaviť sa prípadných nečistôt a chrániť seba, svoje vozidlo a motor, tak u nás zaručene nájdete produktové riešenie.

Máte ťažkosti pri výbere? Bez problémov! Náš kvalifikovaný personál vám ochotne pomôže vybrať ten správny výrobok práve pre vaše vozidlo.

Pamätajte, nekvalitný filter znižuje životnosť vášho motora, prípadne priamo prepúšťa nečistoty do kabíny a ohrozuje vašu bezpečnosť. Kúpou u nás sa týmto rizikám zaručene vyhnete.

Náš sortiment čaká už len na vás. Doprajte sebe aj svojmu automobilu čistý a bezpečný zážitok z jazdy.

Prajeme veľa šťastných kilometrov!