Sviečky a žhaviče


Vyhľadávanie sviečok Brisk
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter

Pomocník pre výber lepidla

Vyhľadávanie autožiaroviek OSRAM

Vyhľadávanie stieravčov BOSCH

Zháňate spoľahlivé zapaľovacie sviečky a žhavice? Ste v cieli. V našej ponuke nájdete len tie najkvalitnejšie produkty od prémiových výrobcov. Žiaden zážihový motor nedokáže fungovať bez sviečok, preto je ich výber nesmierne dôležitý. My vám garantujeme, že každý výrobok v našom sortimente je overený, spoľahlivý, výkonný a predovšetkým cenovo dostupný.

V spaľovacom motore sviečka zapaľuje zmes vzduchu a paliva, čo má za následok expanziu plynov a rozhýbanie piestov motora. Za týmto veľmi jednoduchým opisom sa skrývajú komplikované chemické a fyzikálne reakcie. Predpokladom účinnosti tohto procesu je kvalitná a funkčná zapaľovacia či žhaviaca sviečka.

Z toho dôvodu vám ponúkame výhradne výrobky od overených spoločností:

  • BRISK
  • NGK
  • BOSCH
  • CHAMPION

Kvalitné zapaľovacie sviečky priamo vplývajú aj na spotrebu vozidla. Ich opotrebenie totiž má totiž dopad na chod motora. Čím lepšie sú sviečky, tým je ekonomickejší. To dosiahnete práve so zapaľovacími sviečkami z nášho sortimentu.

Potrebujete naštartovať v mínusových teplotách? Každý dlhoročný motorista vie, že v zimnom období sa motoru nie vždy chce okamžite naskočiť. Tu vstupujú na scénu žhaviace sviečky, alebo žhavice. V našom sortimente sú prvotriedne výrobky, ktorým v zahriatí motora nezabráni ani sibírska zima.

Nie ste si istí, čo potrebujete? Neváhajte sa obrátiť na náš kvalifikovaný personál, ktorý vám pri výbere rád pomôže.

Dodajte svojim štartom tú správnu iskru s prémiovými sviečkami z našej ponuky.

Prajeme veľa šťastných kilometrov!