Xenónové výbojky


Vyhľadávanie sviečok Brisk
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter

Pomocník pre výber lepidla

Vyhľadávanie autožiaroviek OSRAM

Vyhľadávanie stieravčov BOSCH

Predávame originálne Osram xenónové výbojky až so 4-ročnou zárukou! Neriskujte, zvoľte si spoľahlivý zdroj pre nákup na internete! Najväčší OSRAM e-predajca na Slovensku bbn.sk Vám garantuje, že kupujeme Osram xenónové výbojky z Nemecka a sú ku nám dovážané priamo z továrne. Naším cieľom v spoločnosti OSRAM je dodávať vám vždy výrobky najvyššej kvality. Po celú dobu výrobného a dodávateľského procesu preto s maximálnou starostlivosťou sledujeme všetky kvalitatívne a funkčné aspekty svojich výrobkov. Koniec koncov, originálnosť výrobkov OSRAM sa zakladá práve na kvalite a funkčnosti. Vy by ste sa určite s niečím horším neuspokojili.

V posledných rokoch však zaznamenávame zvýšený počet pokusov o kopírovanie nielen určitých našich výrobkov, ale aj nášho názvu, loga a obalov. Zákazníci po celom svete, najmä tí, ktorí kupujú xenónové výbojky, si v dôsledku tejto skutočnosti nemôžu byť istí autenticitou našich výrobkov. S nepravými výrobkami ste sa možno stretli aj v iných oblastiach. Niektoré možno ľahko odhaliť. Niektoré však nie. Pokiaľ ide o výrobky OSRAM, niektoré napodobeniny sú tak dobré, že vy ani odborník nedokážete na pohľad spoznať rozdiel. Hoci sme však dospeli do fázy, kedy už nemôžete veriť vlastným očiam, chceme vás ubezpečiť, že môžete veriť spoločnosti OSRAM. Preto sme vytvorili webovú stránku – a Program dôvery OSRAM.

Ako súčasť Programu dôvery OSRAM zavádzame do nášho výrobného procesu dva bezpečnostné prvky, ktoré začíname používať najprv u xenónových výbojok OSRAM. Tieto dva bezpečnostné prvky môžete ľahko a rýchlo overiť tak, že skontrolujete:

– jedinečný kód na bezpečnostnom štítku
– jedinečné údaje na pätici výbojky

Ako možno od spoločnosti OSRAM očakávať, získate okamžitý výsledok, ktorému môžete dôverovať. Začnite overovať pravosť svojho výrobku kliknutím na nasledujúci odkaz: www.osram.com/trust

Nový štítok so 7-miestnym kódom, hologram a bezpečnostné pásy. Nové balenie pre osram xenónové výbojky poskytuje dôkazy, aj z vonku, že produkt je skutočne originál. Na QR kóde ktorý vytlačený na obale je zverejnená internetová stránka osram trust programu, kde si môžete overiť vaše xenónové výbojky priamo online: www.osram.com/trust.

Zdanie klame. Niektoré xenónove výbojky vyzerajú ako vysoko kvalitné výrobky, ale sú len lacno vyrobené klamármi v imitácií balenia. S osram online overovacím nástrojom teraz môžete overiť , či osram xenónová výbojka, ktorú ste si kúpili je originálny osram výrobok. Pre nástroj a ďalšie informácie o dôvere pokračujte kliknutím na adresu www.osram.com/trust

Vždy sa odporúča vymeniť dvojicu xenónových výbojok, keď jedna výbojka zlyhá, potom je aj druhá blízko konca životnosti. Pri kúpe a výmene jedného kusu výrobku, stará xenónová výbojka stále pracuje no svetelný tok sa nedá porovnať. Preto sa odporúča všetkými možnými prostriedkami nahradiť osram xenónové výbojky vždy v pároch!