Kompletné svetlomety


Vyhľadávanie sviečok Brisk
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter

Pomocník pre výber lepidla

Vyhľadávanie autožiaroviek OSRAM

Vyhľadávanie stieravčov BOSCH


Kompletné xenónové a LED svetlomety spoločnosti Osram prinášajú na prednú časť vozidla úplne nový vzhľad. Osram svetlomety s najnovšou technológiou LED dokážu premietať až o 200% viac svetla na cestu, o 200m dlhší svetelný kužel a až o 100% belšie svetlo ako tradičné halogénové svietidlá. Osram LED kompletné svetlomety dokážete nainštalovať jednoduchým spôsobom plug and play a po inštalácii sa nevyžaduje automatická korekcia sklonu ani ostrekovací systém svetlometov. Osram Svetlomety sú ECE-kompatibilné (Európska hospodárska komisia) a schválené pre cestnú prevádzku, takže ich možno používať na cestách a sú úplne totožné s svietidlami inštalovanými vo výrobe. Vďaka pokrokovým vstavaným modulom LED sa spotreba energie svietidla zníži a jeho životnosť sa násobí. Na kompletné zariadenie vám výrobca poskytuje 2-ročnú záruku.Po úspešnej sérií svetlometov LEDriving Xenarc pre vozidlá VW Golf VI vyrobené v roku 2008 - 2013 špecialista na osvetlenie so sídlom v Mníchove teraz ponúka novú generáciu svetlometov pre VW Golf VII vyrobených v rokoch 2012 až 2016, Ford Fous MK3 vyrobených od roku výroby 2010 po november 2014 a pre VW Amarok. Nové predné osvetlenie je schválené pre upgrade riešení, v ktorých existujúce halogénové alebo xenónové svetlomety môžu byť jednoducho vymenené bez nutnosti rozsiahlejšej rekonštrukcii vozidla. Pre individualistov, medzi majiteľmi vozidiel týchto značiek, osvetľovací dizajnéri z firmy OSRAM vytvorili špeciálne prevedenia svetlometov LEDriving pomocou ktorých vaše vozidlo nadobudne modernejší vzhľad.Pocíť zmenu! Vyšší výkon, moderný vzhľad

Svetlomety sú vybavené LED svetlami pre stretávacie a diaľkové svetlá, LED svetlami pre denné svietenie a LED signálnym osvetlením. Kombinácia tejto prémiovej osvetľovacej techniky má za následok inovatívny produkt s vynikajúcim dizajnom. OSRAM Automotive plánuje v blízkej budúcnosti predstaviť kompletné svetlomety s plnou LED technológiou, ktoré uspokoja potreby globálneho trhu, čo môže viesť k výrazným úsporám energie vo veľkom meradle v porovnaní s konvenčnými halogénovými svietidlami a v neposlednom rade zlepšiť celkovú bezpečnosť premávky s dlhou životnosťou.

Osvetlenie víťaza

OSRAM je svetový líder v oblasti automobilového osvetlenia. Spĺňa najvyššie štandardy kvality, výkonu a spoľahlivosti, čo v skutočnosti odlišuje naše progresívne produkty a na rozdiel od iných, do nich vkladáme dizajn a inovatívne inžinierstvo. OSRAM vychádza v ústrety vodičom, ktorí chcú, aby ich vozy vzbudzovali moderný pocit a reflektovali svoj vlastný štýl. Ponúkame svetelné zdroje pre vozidlá, ktoré dokážu uspokojiť aj tie najvyššie nároky. LEDriving svetlomety sú na špici svetelnej techniky v kvalite OEM.

OSRAM ponúka riešenie pre všetky modely VW Golf 6, VW Golf 7, Ford Focus MK3 a VW Amarok s xenónovými alebo halogénovými svetlometmi. Existujúce svetlomety môžu byť jednoducho vymenené bez nutnosti rozsiahlej rekonštrukcii vozidla. Inštalácia LEDriving svetlometov vo vašom aute je jednoduchá a trvá asi 90 minút. Nie je potrebné mať žiadne špeciálne vedomosti pre inštaláciu svetlometov. Súčasťou balenia sú podrobné pokyny pre inštaláciu. Montáž môže byť vykonaná jednou osobou, avšak, môžete požiadať niekoho, aby vám pomohol rozobrať predný spojler (nárazník). Jednoduchá inštalácia (Plug and Play), prebieha bez úpravy alebo poškodenia existujúcich káblov a pre montáť nie su potrebné žiadne ďalšie diely. Komplet celé zariadenie je plne certifikované a schválené pre použitie na cestných komunikáciách (ECE certifikované). Na zariadenie sa vzťahuje záruka po dobu 24 mesiacov.