Autochémia


Vyhľadávanie sviečok Brisk
Vyhľadávanie MANN FILTER Vyhľadávanie HIFI FILTER Vyhľadávanie MANN FILTER podľa čísla Vyhľadávanie HIFI FILTER podľa čísla Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie Donaldson filter Vyhľadávanie SF-Filter Vyhľadávanie SF-Filter

Pomocník pre výber lepidla

Vyhľadávanie autožiaroviek OSRAM

Vyhľadávanie stieravčov BOSCH

Potrebujete vymeniť esenciálne tekutiny vo svojom vozidle? Ste na správnom mieste. Naša autochémia patrí k špičke vo svojej produktovej kategórii. Všetky naše výrobky sú charakteristické vysokou kvalitou a maximálnou úžitkovosťou. Nech už potrebujete do svojho tátoša doliať čokoľvek, v našom sortimente to určite nájdete.

Všetky chemické výrobky v našej ponuke spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky moderného motoristu. Garantujeme vám prvotriednu kvalitu a nezávadnosť produktov.

Naše portfólio zahŕňa autochémiu od prémiových výrobcov, vrátane značiek:

  • Castrol
  • DYNAMAX
  • Motul
  • Sheron
  • LIQUI MOLY
  • Coyote

Hľadáte brzdové kvapaliny? Máme pre vás širokú ponuku rôznych objemov a značiek. Táto kvapalina zohráva v správne fungujúcom vozidlo mimoriadne dôležitú úlohu, ktorá priamo vplýva na bezpečnosť jazdy. Nehovoriac o tom, že podmieňuje dobrý technický stav vašich bŕzd.

Optimálna teplota motora je dôležitá pre bezproblémový a efektívny chod vozidla. Preto je veľmi dôležité, akú chladiacu kvapalinu používate. Naše produkty korešpondujú s potrebami svetových výrobcov automobilov. Prémiové chladiace kvapaliny od nás vás určite nesklamú.

Autochémia do ostrekovačov má priamy vplyv na čistotu vašich skiel a, tým pádom, aj viditeľnosť počas jazdy. V tejto produktovej kategórii vám ponúkame široké spektrum kvapalín.

Súčasťou výbavy každého motoristu by mala byť aj demineralizovaná destilovaná voda, ktorá je všestranne použiteľná – do chladičov a chladiacich kvapalín, zmesí do ostrekovačov a podobne.

V neposlednom rade vám ponúkame aj technický benzín a petrolej prvotriednej kvality.

Pri výbere vám ochotne pomôže náš kvalifikovaný personál, ktorému technické kvapaliny prúdia žilou.

S výrobkami od nás predĺžite životnosť vášho vozidla. A to sa vám poďakuje bezchybným zážitkom z jazdy. A o tom to celé je.

Prajeme veľa šťastných kilometrov!