◄ zobraziť všetky články

Gratulujeme k obrovskému úspechu HKM Zvolen!

11. mája 2021

Gratulujeme k obrovskému úspechu HKM Zvolen!

 
Sme hrdí na to, že sme mohli podporiť majstrovský HKM Zvolen aj v tejto úspešnej sezóne! Zlatým chlapcom gratulujeme a prajeme veľa štastia v ďalších sezónach.

Zvolenskí rytieri zasadli po ôsmich rokoch na extraligový trón! Víťazi základnej časti prešli playoff len s dvomi prehrami a vo finálovej sérii zdolali Poprad 4:1. HKM Zvolen si tak pripisuje tretí majstrovský titul v hokejovej extralige a my sme boli pri tom! :) 

 

 

 

Radovan Puliš (kapitán, druhý titul so Zvolenom): „Sami to vidíte, tie emócie hovoria za všetko. Som veľmi rád, že sme to zvládli. Celý rok sme ukazovali charakter. Náš titul je plne zaslúžený, stále sme boli jedno z najlepších mužstiev. Preto sme vyhrali základnú časť a máme titul. Bolo to ťažké, ale chalani nás nahradili srdcom. Mali sme tím nabitý hráčmi, ktorí mali jeden cieľ. A či bol niekto viac produktívny alebo menej, každý vedel, aká je jeho úloha a každý ju plnil. A aj tí, čo boli produktívni, zároveň blokovali strely. A aj tí, čo blokovali strely, boli zároveň produktívni. Preto sme majstri."

 

 

Peter Oremus (hlavný tréner): „Toto sú krásne chvíle. Nebolo to jednoduché, ale zvládli sme to. Rado Puliš mi na začiatku sezóny povedal, že budeme majstri. Vyšlo to. My sme naozaj nemali negatívnu sériu, O našom víťazstve nikto nemôže pochybovať. Poprad hral veľmi kvalitný hokej, o to viac ma toto víťazstvo teší."

 

 

Andrej Podkonický (asistent trénera): „Na ľade je emócia väčšia, tá trénerská je taká iná. Bola to krásna sezóna, ťahali sme dlhú šnúru bez prehry na konci základnej časti, titul sme si zaslúžili. Tímová práca nebola len na ľade aj v realizačnom tíme. Tak to má fungovať. Peťo s nami komunikoval, keď sme niečo vedeli, poradili, zlepšili,  dal si povedať vo veľa veciach. Tak isto on mal skvelé myšlienky. Takže tímovosť bola aj v tomto smere. Som rád, že som mohol byť pri Petrovi aj Andrejovi Kmečovi, aj keď až ako tretí asistent.“