◄ zobraziť všetky články

Najlepšia značka olejov sa volá LIQUI MOLY

31. marca 2019

Najlepšia značka olejov sa volá LIQUI MOLY

Čitatelia magazínov Auto Motor und Sport, Auto Bild, Auto Zeitung a Motorsport sa teraz zhodli, že nie je lepšieho oleja než LIQUI MOLY.

Marec 2019 - Rovnako ako politici s napätím očakávajú, až sa otvoria volebné urny, automobilový priemysel každý rok netrpezlivo čaká na výsledky hlasovania čitateľov veľkých motoristických magazínov. Viac ako šesť miliónov čitateľov bolo vyzvané, aby dali svoj hlas najlepší značke olejov. Výsledok bol jednoznačný: Víťazom hlasovania sa stáva LIQUI MOLY. "Veľmi si vážime dôveru, ktorú v nás vodiči vkladajú," hovorí Ernst Prost, generálny riaditeľ spoločnosti LIQUI MOLY.

Čitatelia magazínov Auto Motor und Sport, Auto Bild, Auto Zeitung a Motorsport sa teraz zhodli, že nie je lepšieho oleja než LIQUI MOLY. "Vyrábať špičkovú kvalitu je jedna vec," hovorí Ernst Prost. "Druhá vec je, aby túto špičkovú kvalitu ako takú vnímali aj vodiči."

 

 

Vo výsledku sa odráža nielen kvalita výrobkov, ale tiež rozsiahly servis spoločnosti LIQUI MOLY: On-line sprievodca výberom olejov pomáha zorientovať sa v džungli mnohých rôznych špecifikácií a nájsť ten pravý olej pre konkrétne vozidlo, pracovníci na horúce linke, e-mailu a fóre rýchlo odpovedajú na technické otázky. Výsledku okrem toho určite pomohol tiež marketing, ktorý je na stredne veľkú spoločnosť skutočne rozsiahly. Spoločnosť LIQUI MOLY tak bola v uplynulých týždňoch vidieť okrem iného na Majstrovstvách sveta v hádzanej, Majstrovstvá sveta v severskom lyžovaní a na Majstrovstvá sveta v biatlone a ďalej sa objaví na Formulu 1, MotoGP a Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji.

Čitatelia časopisu Auto Bild zvolili LIQUI MOLY za najlepšiu značku oleja už po ôsmej za sebou, v prípade magazínov Auto Motor und Sport a Auto Zeitung je to dokonca už po deviatej v rade. "Nie je to samozrejmosť, na tomto úspechu tvrdo pracuje každý deň každý z nás," hovorí Ernst Prost. "Preto nebudeme odpočívať na vavrínoch." Cieľ je jasný: "V roku 2020 chceme byť zvolení najlepší značkou olejov po desiatej za sebou."

Spoločnosť LIQUI MOLY je úspešná aj čo sa týka jej hlavného zamerania. V kategórii Starostlivosť o auto sa značka umiestnila v časopise Auto Zeitung aj v Auto Sport na druhom mieste. Tento rok prvýkrát zvíťazila značka LIQUI MOLY v hlasovaní čitateľov najväčšieho európskeho motocyklového časopisu Motorrad. "Takže aj pre vodičov motocyklov sme teraz najlepším olejom," hovorí Ernst Prost.

 

 

O spoločnosti LIQUI MOLY

S viac ako 4000 druhmi tovarov ponúka spoločnosť LIQUI MOLY celosvetovo jedinečný sortiment automobilovej chémie: Motorové oleje a aditíva, tuky a pasty, spreje a prípravky auto-kozmetiky, lepidlá a tesniace prostriedky. Spoločnosť bola založená v roku 1957 a od tejto doby prebieha vývoj a výroba výlučne v Nemecku. Tu je táto spoločnosť neoddiskutovateľnú jednotkou na trhu s aditívami a neustále získava ocenenie za najlepšiu značku oleja. Spoločnosť predáva svoje výrobky v 120 krajinách a v roku 2018 mala obrat 545 miliónov euro.