◄ zobraziť všetky články

Hattrick: ďalší titul pre LIQUI MOLY

26. novembra 2019

Hattrick: ďalší titul pre LIQUI MOLY

Už tretíkrát v rade zvolili čitatelia nemeckého časopisu "Sport Auto" LIQUI MOLY za najlepšiu značku oleja

 

November 2019 - pre čitateľa "Sport Auto" je Liqui Moly na prvom mieste. Tretíkrát za sebou zvolili Liqui Moly za najlepšiu značku oleja. V nemeckom časopise "Sport Auto" sa všetko točí okolo športových áut s veľkým počtom koní. Jeho čitatelia kladú veľký dôraz na maximálny výkon, a to aj u motorového oleja.

 

 

"Je pre nás veľkým úspechom byť neustále najlepšie na trhu, na ktorom pôsobí toľko značiek," povedal konateľ LIQUI MOLY Günter Hiermaier. A tento výsledok má pre neho zvláštnu váhu: "Čitatelia časopisu" Sport Auto "sú zapálení do techniky a vedia, aké dôležité sú mazivá na vysoko výkonné vozidlá." Pre nich nie je motorový olej len nejaká kvapalina, ktorá potom, čo sa doplní, zíde z očí, zíde z mysle a už len vykonáva svoju prácu, ale je veľmi dôležitá pre bezpečnosť prevádzky a zachovanie hodnoty vozidla.

 

 

 

 

Táto spoľahlivosť je obzvlášť dôležitá v motoristickom športe. Veď olej je počas pretekov vystavený najvyššiemu zaťaženiu a musia znovu a znovu preukazovať svoje schopnosti. "Rovnako ako naše oleje preukazujú svoj um na pretekárskych tratiach, musí ho každodenne preukazovať aj naše značka v dielňach, v autosalónoch, v špecializovaných predajniach - všade, kde sú naše výrobky k dostaniu," povedal Günter Hiermaier. Ani cez početné víťazstvá pri čitateľov rôznych médií v uplynulých rokoch nie je tento úspech pre konateľa samozrejmosťou. "Platí tu to isté, čo u motoristického tímu. Úspech je možný len vtedy, keď všetci zo seba vydávajú v každý okamih svojej maximum. "

 

 


O spoločnosti LIQUI MOLY

S viac ako 4000 druhmi tovarov ponúka spoločnosť LIQUI MOLY celosvetovo jedinečný sortiment automobilovej chémie: Motorové oleje a aditíva, tuky a pasty, spreje a prípravky auto-kozmetiky, lepidlá a tesniace prostriedky. Spoločnosť bola založená v roku 1957 a od tejto doby prebieha vývoj a výroba výlučne v Nemecku. Tu je táto spoločnosť neoddiskutovateľnú jednotkou na trhu s aditívami a neustále získava ocenenie za najlepšiu značku oleja. Spoločnosť predáva svoje výrobky v 120 krajinách a v roku 2018 mala obrat 544 miliónov euro.