Veľkoobchodný odber autopríslušenstva, autovýbavy a autodoplnkov

Vážení obchodní partneri,

Hlavnou obchodnou činnosťou spoločnosti B B N - spol. s.r.o. je distribúcia a predaj autodoplnkov a autopríslušenstva pre osobné, nákladné, vozidlá hromadnej dopravy a priemyselné stroje. V našej ponuke nájdete filtre, autožiarovky, tmely, lepidlá, oleje, mazivá, aditíva, sviečky, žhaviče, autobatérie, autokozmetiku, stierače, autochémiu a autovýbavu. Ponúkame výrobky popredných svetových výrobcov ako: Mann Filter, Hifi Filter, Osram, Philips, Neolux, Loctite, Teroson, Liqui Moly, Brisk, Bosch, Varta, Banner, Armor All, Coyote, Dynamax, Turtle Wax a ďalších...

Výšku veľkoobchodných cien a zliav riešime individuálne, v závislosti od dohodnutých podmienok, výšky a intezity odberu. Minimálna výška objednávky nie je pre veľkoodberateľov stanovená. Ponúkneme Vám ceny nižšie ako bežné maloobchodné ceny na internete alebo v kamenných predajňách. Viac ako 15,000 položiek na našom sklade je pripravených ihneď k odberu a distribúcia tovaru prebieha buď prostredníctvom našich obchodných zástupcov, našim vlastným rozvozom alebo kuriérskou spoločnosťou.

Veľkoobchodné ceny nie je možné kombinovať s maloobchodnými zľavami a akciami prebiehajúcimi na internetovom obchode alebo v predajni bbn.sk.

 

CHCETE ODOBERAŤ TOVAR ZA VEĽKOOBCHODNÉ CENY ?   

Neváhajte a zaregistrujte sa na našom e-shope, následne kontaktujte nášho obchodného zástupcu, ktorý Vám ochotne poskytne informácie o podmienkach veľkoobchodného odberu ako aj o spôsobe dopravy.

Obchodný zástupcovia pre veľkoobchod:

Andrej Uhrín - ZV, BB, BR, MT, ZA, NR, ZM, LV
0918 764 649, uhrin@bbn.sk

Ing. Maroš Vojtuš -  LC,DT,PT, RS, VK, TN, BN, IL, TO, NR, NO, TS, DK
0905 320 983, vojtus@bbn.sk

Peter Rohoň - RV, PD, LM, TO, PE, RA, PP, KK
0948 540 447, rohon@bbn.sk

Ingrid Boborová - východné Slovensko
0918 688 801, boborova@bbn.sk


Tešíme sa na spoluprácu.

www.bbn.sk - veľkoobchod autopríslušenstvo, autovýbava a autodoplnky

 

Veľkoobchod logá výrobcovia