Zapaľovacie a žhaviace sviečky Brisk

BRISK Tábor je akciovou spoločnosťou s rýdzo českým kapitálom, ktorá vznikla privatizáciou podniku Iskra v roku 1992. Je pokračovateľom tradície výroby zapaľovacích sviečok v Tábore, ktorej počiatky sa datujú do roku 1935. Značky BRITA, CIEĽ a PAL boli vždy zárukou kvality a tiež boli vždy zviazané s mnohými úspechmi v motoristickom športe. Súčasná značka BRISK nadväzuje na tieto tradície. Vlastné výskumná základňa, rozsiahle investície do výroby a najmä zavedenie systémov kvality boli zúročené niekoľkonásobným zvýšením výroby a prenikaním do prvovýroby (OE). Pre automobilový priemysel vyrába BRISK Tábor a.s. okrem zapaľovacích sviečok, tiež žhaviace sviečky a snímače. BRISK Tábor a.s. ďalej vyrába zapaľovacie elektródy, ionizačné sondy a technickú keramiku.

BRISK má veĺa medzinárodných patentov na jedinečné konštrukčné riešenia a najmodernejšie technológie súčasnosti.

Ponuka Brisk

Potrebujete poradiť pri výbere správnej zapaľovacej alebo žhaviacej sviečky? Vyskúšajte vyhľadávač sviečok Brisk alebo kontaktujte nášho špecialistu.

Máte záujem o veľkoobchodný odber? Kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

 

Zapaľovacie sviečky AUTO

Zapaľovacie sviečky AUTO

Predajná rada Auto je zložená z niekoľkých rôznych výrobkových radov. Každá z výrobkových radov má rôzne intervaly výmeny, konštrukciu iskričov a ďalšie atribúty. Ide o radu BRISK Super, Extra, Platin, Classic, Premium, A-line, Iridium Premium +, Silver a Premium EVO. Predajná rada Auto je predurčená pre benzínové motory osobných automobilov, dodávok a nákladných vozidiel.

 

Zapaľovacie sviečky MOTO

Zapaľovacie sviečky MOTO

Zapaľovacie sviečky predajného radu Moto sú vybrané z výrobkových radov BRISK Super, Silver, Platin, Extra, Premium EVO, A-line, Iridium Premium + a Classic. Predajná rada je predurčená pre motocykle, skútre, štvorkolky a snežné skútre.

 

Zapaľovacie sviečky GARDEN

Zapaľovacie sviečky GARDEN

Zapaľovacie sviečky predajného radu Garden sú vybrané z výrobkových radov BRISK Super, Classic, Silver a A-line. Väčšinou sú špeciálne určené na použitie v motorových pílach, motoroch krovinorezov, trávnych kosačiek a stacionárnych pohonných jednotkách. Vyznačujú sa spoľahlivou funkciou ako pri voľnobehu, tak i pri maximálnom výkone a to ako v podmienkach hobby, tak i profi. Nezanášajú sa usadeninami horenia a nespôsobujú samozápali a následné vylietanie žeravých iskier z výfuku. Špeciálna konštrukcia sviečok zaisťuje nízku váhu a odolnosť proti vibráciám.

 

Zapaľovacie sviečky pre lode

Zapaľovacie sviečky pre lode

Zapaľovacie sviečky predajného radu Lode sú vybrané z výrobkových radov BRISK Super, Classic, Extra, Platin, Premium EVO, Iridium Premium +, A-line a Silver. Sú určené do závesných lodných motorov, do lodných stacionárnych motorov a do motorov rôzneho voľnočasového a závodného lodného zariadení (vodné skútre, člny a pod.).

 

LPG/CNG

LPG/CNG

Zapaľovacom sviečky predajné radu LPG / CNG sú zložené z výrobkovej rady BRISK Silver, Iridium Premium + a iné. Ide o zapaľovacom sviečky určené pre motory používajúce plynné palivo (LPG, CNG, GPL, metán). Ich POUŽITIE eliminuje negatívne zmeny, ktoré v motoroch vznikajú pri používaní plynného paliva, napr. zvýšené požiadavky na napätie dodávané zapaľovaním a zvýšením teploty v spaľovacom priestory.

  

Racing

Racing

Zapaľovacie sviečky predajného radu RACING sú určené pre vysoko namáhané motory. Ide o špeciálne zákazkové zapaľovacie sviečky vyvinuté v spolupráci so závodnými tímami. Použité materiály a unikátne konštrukčné riešenie odoláva náročným podmienkam v závodných motoroch - vysokým tlakom, vysokým vibráciám a tepelnému namáhaniu.

  

Žhaviace sviečky Brisk

Žhaviace sviečky Brisk

Moderné žeraviace sviečky s veľmi krátkou dobou nábehu na prevádzkovú teplotu. Brisk ponúka tyčinkové pre vznetové motory, ohrievače nasávaného vzduchu, špirálové pre nezávislé kúrenie...

  

BRISK sa v posledných 10 rokoch zaradil medzi najväčších európskych výrobcov zapaľovacích sviečok a medzi najúspešnejších dodávateľov snímačov pre automobilový priemysel. Získal množstvo ocenení, ako od OE odberateľov tak od štátnych inštitúcií.

 

Hlavným cieľom BRISK je dosiahnutie vysokej úrovne kvality na splnenie a prekonanie požiadaviek a očakávania našich zákazníkov. Výrobca ručí za to, že zapaľovacie sviečky BRISK nemajú výrobné ani materiálové chyby a sú vhodné na použitie.

 


Náš obchod Vám vie dodať akýkoľvek typ produktu od BRISK.

Pre záujemcov poskytujeme aj veľkoobchod.

Brisk Logo


V našej ponuke obchodu nájdete okrem značky Brisk aj výrobcov: Bosch, NGK a Champion.

Ponuka Brisk