Filtre MANN-FILTER

Olejové, vzduchové, palivové, kabínové, motocyklové, hydraulické filtre a priemyselná filtrácia

 

Mann + Hummel Group so sídlom v Ludwigsburgu je jedným z troch svetových lídrov v oblasti vývoja, výroby a distribúcie kvapalných a vzduchových filtračných systémov, sacích systémov a kabínových filtrov. Bola založená v roku 1941 Adolfom Mann-om a Dr. Erich Hummel-om. Po vojne, v roku 1951 začala svoju priemyselnú sériovú výrobu, v roku 1957 začala medzinárodný obchod.

S viac ako 60 miestami po celom svete a 15.231 zamestnancami, MANN-Filter, je jedným z najväčších podnikov v oblasti automobilových komponentov. V roku 2013 dosiahla spoločnosť celkové tržby vo výške približne 2,68 miliardy eur. MANN-FILTER poúka viac ako 6000 rôznych filtračných prvkov. Medzi hlavné výhody patria: produkty v kvalite originálnych dielov, nezaťažujú životné prostredie, kontrola kvality na všetkých stupňoch výroby. Do skupiny MANN + HUMMEL patria aj ďalší významní výrobcovia, ako napr. WIX Filtre, FILTRON, PUROLATOR. V roku 2016 Mann + Hummel oslavuje 75 rokov od svojho založenia. V ponuke obchodu BBN.sk nájdete viac ako 6000 filtrov. Ak si neviete vybrať správny olejový, vzduchový, palivový alebo kabínový filter, neváhajte nás kontaktovať!

Ponuka MANN FILTER

Potrebujete poradiť pri výbere správneho filtra? Vyskúšajte vyhľadávač MANN filtrov alebo kontaktujte nášho špecialistu.

Máte záujem o veľkoobchodný odber? Kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

 

olejové filtre

Olejové filtre

Olejový filter má zásadný význam, pretože len čistý motorový olej môže natrvalo zabezpečiť konzistentný výkon motora. Pre zachovanie parametrov a životnosti oleja je nutné ho filtrovať. Olejové filtre odstraňujú z motorového a prevodového oleja pevné nečistoty. Správnou filtráciou sa predlžuje životnosť motora. MANN-FILTER olejové filtre poskytujú mnoho výhod oproti lacnejším náhradám, najmä: Majú silnejšiu základnú dosku, robustná výstuha elementu odoláva všetkým typom kvapalín, vibráciám, vysokým a nízkym teplotám, pevná výstuha elementu a obal filtra (vonkajšie plechovka), ktoré odolávajú širokému rozsahu prietokov a tlakov. Olejový filter od spoločnosti MANN-FILTER je zárukou kvality a istoty.

 

vzduchové filtre

Vzduchové filtre

Vzduchové filtre by mali byť čo najmenšie, ale zároveň musia prinášať optimálny filtračný výkon. V prípade oneskoreného intervalu výmeny vzduchového filtra dochádza ku strate výkonu motora, nárastu spotreby paliva a prekročeniu povolených emisií. Moderné filtre odfiltrujú z nasávacieho vzduchu nečistoty, ako napr. častice prachu, peľu, piesku, sadze a dokonca kvapky vody. Tým olejový filter chráni motor a elektronické čidlá umiestnené v sacom potrubí. Vzduchový filter Vám zabezpečuje maximálny výkon a preto nepodceňujte jeho výmenu.

 

palivové filtre

Palivové filtre

Palivové filtre MANN-FILTER slúžia k odstráneniu nečistôt z paliva ako je prach, hrdza alebo voda. Zabezpečujú optimálnu spotrebu paliva a výkon motora. Palivový filter je zvyčajne valcové puzdro s vložkou z papierovej hmoty. U benzínových motorov býva priamo vo vedení, u vznetových (dieselových) motorov, kde sú nároky na čistenie väčšie, býva pripevnený k stene vo zvislej polohe. Nečistoty v palive môžu totiž poškodiť najmä vstrekovacie zariadenie. Palivový filter MANN je zárukou kvality.

 

kabínové filtre

Kabínové filtre

Pre každého, kto cestuje v aute, môže vonkajší vzduch vytvárať nepríjemný zápach - kabínové filtre zabezpečujú čistý, čerstvý vzduch a sú taktiež veľmi potrebné pre alergikov. Kabínový filter MANN + HUMMEL blokuje peľ a iné nežiaduce pachy efektívne a zabezpečuje, že vzduch v aute je naozaj čistý a príjemný! Špeciálna technika skladov týchto filtrov zabezpečuje odfiltrovanie 95% prachu z ovzdušia a peľov. Nepodceňujte kabínový filter a chránte tak svoje zdravie a pohodlie!

 

priemyselná filtrácia - filtre

Priemyselná filtrácia - filtre

Veľmi významnou súčasťou koncernu MANN + HUMMEL je divízia priemyselných filtrov s centrálou vo Speyer (Nemecko). Pri použití v priemysle sú filtre od MANN-FILTER synonymom pre prevádzkovú spoľahlivosť, hospodárnosť a inovatívne technológie. Výrobca má vo svojom sortimente celú škálu priemyselných filtrov používaných v rôznych zariadeniach a oblastiach na celom svete (chemický priemysel, elektroerozívne obrábacie stroje, vysokozdvižné vozíky, priemyselné umývačky, poľnohospodárske stroje, potravinársky priemysel , vákuová čerpadlá, vodné hospodárstvo, obrábacie stroje atď...).

  

V našej ponuke obchodu B B N - spol. s.r.o. nájdete: Vzduchový, palivový, kabínový, olejový, priemyselný, motocyklový filter, filtračné systémy, konštrukčné časti, vzduchotechnika a komponenty, sacie systémy a moduly, tekuté filtračné systémy, olejové odstredivky, kabínové, palivové a filtračné systémy palivové, vzduchové a kvapalné filtračné vložky, a oveľa viac.


Náš obchod Vám vie dodať akýkoľvek typ produktu od MANN-FILTER.

Pre záujemcov poskytujeme aj veľkoobchod.

Oficiálny partner Mann Hummel

Sme oficiálny partner MANN + HUMMEL.


V našej ponuke obchodu nájdete okrem značky MANN-FILTER aj výrobcov: Hifi, Donaldson, Unico, SF-Filter (Schupp), Fleetguard, Hengst, OTO, Purolator, Wix ...

Ponuka MANN FILTER