Loctite a Teroson

Aktivátory a primery, zaisťovanie skrutiek, sekundové lepidlá, upevňovanie ložísk, okamžitá pomoc, konštrukčné lepidlá, opravárenské kovy, plošné tesnenia, priemyselné lepidlá, utesňovanie závitov, tesniace prostriedky...

Loctite je značka spoločnosti Henkel pre priemyselné vysokovýkonné lepidlá, tesnenia a nátery založená v roku 1953. Teroson je nosná značka spoločnosti Henkel pre lepenie, tesnenie, nátery a výplne karosérie vozidiel. Ponúka aplikácie pre opravy a údržbu automobilov aj pre priemyselnú výrobu.

Loctite a Teroson ako člen skupiny Henkel patrí v kategórii svojich výrobkov ku svetovej jednotke na trhu. Tesnenie, sekundové lepidlá, upevňovače ložísk, tmely, čističe a prostriedky na povrchové úpravy sú používané nielen v autopriemysle, elektronike, ale aj v strojárstve a v mnohých oblastiach všeobecného priemyslu. Loctite a Teroson ponúka veľké množstvo špičkových produktov úspešných na trhu.

Ponuka Loctite a Teroson

Potrebujete poradiť pri výbere správneho loctite, teroson lepidla alebo tmelu? Vyskúšajte pomocníka pre výber lepidla alebo kontaktujte nášho špecialistu.

Máte záujem o veľkoobchodný odber? Kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

 

Od roku 2000 prináša spoločnosť Henkel veľa zlepšení svojich produktov.

- V roku 2006 nastala inovácia receptúry sekundových lepidiel s vyššou odolnosťou proti otrasom a vibráciám.

-
V roku 2008 bolo na trh uvedené prvé flexibilné sekundové lepidlo: produkt Loctite Power Flex Gel.

- V roku 2010 prišla ďaľšia inovácia v rade gélových sekundových lepidiel: Loctite Power Easy Gel. Tento produkt poskytuje viac času na lepenie , bez rizika okamžitého zlepenia prstov.

-
V roku 2012 je na trh uvedená nová receptúra tekutých sekundových lepidiel, je vodovzdorná a odoláva aj umývaniu v umývačkách riadu. Ďaľšia novinka je Hybrid Glue, hybridné lepidlo s overenou receptúrou v priemysle. Odolné proti vode, otrasom a tepelným zmenám. Medzi novinky patrí aj nová epoxidová hmota Ultra Repair (nedráždivá receptúra). Lepí, opravuje a tmelí. Je ľahko aplikovateľná, rýchloschnúca a po vytvrdnutí tvrdá ako kameň.

- V roku 2016 nastalo zlepšenie celej rady sekundových lepidiel: nový dizajn a receptúra - teraz odolné voči vode, otrasom a extrémnym teplotám (od -50°C do +120°C)!
Loctite už viac ako 40 rokov spolupracuje s leteckým priemyslom: od lietadiel až po raketoplány a je líder v leteckom priemysle. Profesionálne, špeciálne lepidlá sa používajú v kľúč. častiach: súčasti motorov, vztlakových klapkách, lepenie vnútorných častí lietadiel, či na lepenie častí podvozkov. Kov, plasty, drevo, sklo alebo guma sú lepené s výnimočnou pevnosťou, odolnosťou proti korózii, chemikáliám, poveternostným zmenám a extrémnym teplotám.

Loctite je používaný aj v športe: lyžiari a snowboardisti upresnostňujú produkty značky Loctite. Lyžiarske viazanie pevne drží a nehrozí tak športovcom žiadne zranenie. Spolahlivosť oceňujú na lyžiarskych svahoch v extrémnych podmienkach, pri nízkych teplotách, otrasoch a zvýšenej vlhkosti.

Loctite & Porsche neustále vyhráva kľúčové preteky na celom svete. Inžinieri Loctite a Porsche spoločne pracujú bok po boku, aby vytvorili vozidlá tej najvyššej kvality.    Porsche dôveruje najnovším technológiám Loctite. Jednotlivé súčasti sú spájané pomocou produktov Loctite: lepidlá a tesniace systémy zabezpečia vysokú kvalitu a odolnosť aj proti tým najťažším podmienkam.

Spoločnosť hrá dôležitú úlohu aj pri vývoji a výrobe technológií panelov dotykových obrazoviek. Tekuté sekundové lepidlá sa používajú aj na výrobu smart telefónov a tabletov. Poskytuje tak efektívnu a modernú alternatívu k prechádzajúcim spôsobom lepenia, ktoré sa vyznačovali dlhou dobou schnutia a spôsobovalo zažltnutie okrajov obrazoviek.

 

B B N - spol. s.r.o. sa špecializuje na ponuku: aktivátorov a primerov, zaisťovačov skrutiek, sekundových lepidiel, upevňovačov ložísk, okamžitá pomoc, konštrukčných lepidiel, opravárenských kovov, plošných tesnení, priemyselných lepidiel, utesňovačov závitov, tesniacich prostriedkov...

 

Náš obchod Vám vie dodať akýkoľvek typ produktu od Loctite a Teroson.

Pre záujemcov poskytujeme aj veľkoobchod.

Oficiálny partner Henkel - Loctite a Teroson

Sme oficiálny partner Henkel (Loctite, Teroson).

 

Ponuka Loctite a Teroson