Autožiarovky Osram

Halogénové žiarovky, xenónové a bixenónové výbojky, signálne žiarovky, LED autožiarovky, LED denné svietenie, kompletné svetlomety, motocyklové žiarovky, svetlá pre automechanikov


OSRAM je jedným z popredných svetových výrobcov osvetlenia a má viac ako 100-ročnú históriu, je druhou najväčšou spoločnosťou vyrábajúcou osvetľovaciu techniku na svete po spoločnosti Philips. Bola založená v roku 1919 v Mníchove (Nemecko) spojením spoločností Siemens & Halske a AEG. Zameriava sa na výrobu svetelných technológií v oblasti automobilového a špeciálneho osvetlenia, optických polovodičov, svietidiel, osvetľovacích systémov a riešení. Ich produktové portfólio sa pohybuje od špičkových aplikácií využívajúcich technológie založené na polovodičoch, infračervenej technológií a laserov, až po sieťové, inteligentné osvetľovacie riešenia pre budovy a mestské oblasti.

OSRAM má dlhú tradíciu objavovania svetla. Dnes produkty a technológie dláždia cestu do digitálneho sveta zajtrajška. OSRAM ponúka svetlo, ktoré je oveľa viac ako osvetlenie.

Ponuka Autožiaroviek, osvetlenia Osram

Potrebujete poradiť pri výbere správnej autožiarovky? Vyskúšajte vyhľadávač autožiarovky Osram podľa typu vozidla alebo kontaktujte nášho špecialistu.

Máte záujem o veľkoobchodný odber? Kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

 

Halogénové autožiarovky

Halogénové autožiarovky

Halogénová žiarovka dokáže pracovať na vyšších teplotách, čo vedie k vyššiemu jasu a účinnosti než u klasických žiaroviek. Banka žiarovky pri tomto procese musí byť veľmi horúca, vyrába sa preto z kremičitého skla, namiesto z normálneho skla, ktoré by pri týchto teplotách bolo príliš mäkké a tekuté. Halogénové žiarovky sa často využívajú v automobilových reflektoroch, alebo v domácnostiach.

V našej ponuke nájdete všetky typy halogénových autožiaroviek: H1, H3, H4, H7, H8, H8B, H9, H9B, H10, H11, H11B, H13, H15, H16, HB2, HB3, HB4, HB5 alebo špeciálne žiarovky. Hlavnú radu tvoria: Night Breaker Unlimited (najobľúbenejšie - vysoký jas a studené svetlo), Night Breaker Laser (najsilnejšia legálna halogénová autožiarovka na svete), Cool Blue Boost (extra studené svetlo s vysokým jasom pre off-road vozidlá), Cool Blue Intense (studené a jasné svetlo), Ultra Life (extra dlhá životnosť) a radu Original (prvotriedna kvalita za nízku cenu). U nás si môžete z každého typu zakúpiť jednu žiarovku alebo box (balenie 2ks). Všetky halogénové autožiarovky nájdete TU.

 

Xenónové výbojky

Xenónové a Bixenónové výbojky

U nás nájdete xenónové a bixenónové výbojky pre všetky automobily (osobné, nákladné, kamióny, autobusy, traktory a inú špeciálnu techniku) pre originálne xenónové svetlomety typov: D1S, D2S, D3S, D4S, D8S, D1R, D2R, D3R, D4R. Pokiaľ máte vo vozidle tento typ žiarovky, môžete použiť do svetla všetky varianty tohto typu. Doporučujeme značkové výrobky od Osram, Philips, Neolux, Narva alebo Autolamp, ktoré sa okrem iného do vozidiel montujú sériovo z výroby. Od značky Osram ponúkame rady (Xenarc): Night Breaker Unlimited, Cool Blue Intense, Cool Blue Boost, Ultra Life, Classic a Original.

Pokiaľ neviete, aký typ je pre Vaše vozidlo správny a vhodný, kontaktujte nášho špecialistu alebo využite vyhľadávač autožiarovky Osram podľa typu vozidla. Pri výmene doporučujeme z praxe vymeniť obe výbojky súčasne z dôvodu, že výbojky počas svojej životnosti menia aj farbu svetla (stúpajú kelviny) aj intenzitu (znižuje sa). Všetky xenónové a bixenónové výbojky nájdete TU.

 

LED denné svietenie

LED denné svietenie

Aj vaše auto môže svietiť modernými LED pásmi. Od Osramu získate len prvotriedny produkt - jasné, homogénne svetlo s pútavým dizajnom pre dynamický vzhľad vašej prednej masky a celého vozidla. Denné svietenie zaručuje nízku spotrebu energie a dlhú životnosť. Svetlá využívajú vysoko kvalitné LED pásy, vďaka čomu je svetlo rovnomerné, bez svetlých bodov a poskytuje najlepšiu možnú viditeľnosť aj na veľké vzdialenosti. Jednou z najväčších výhod je určite vysoká životnosť (až 5000 hodín), ktorá bežne u automobilových svietidiel dosahuje maximálne stovky hodín.

Od februára 2009 sú na Slovensku vodiči povinný jazdiť so zapnutými stretávacími svetlami, alebo im na roveň postaveným osvetlením počas celého dňa a celoročne. Celú ponuku denného svietenia nájdete TU.

 

Kompletné svetlomety

Kompletné svetlomety

Svetlomet alebo reflektor je svietidlo v automobile, ktoré sa používa na osvetlenie vozovky počas noci, aby vodič videl na cestu. Osram zväčšuje svoje portfólio dodatočného vybavenia retrofit svetlometov s LEDriving Xenarc Golf VI Edition. Po predchádajúcich svetlometoch LEDriving Xenarc pre Audi A4 B7 vyrobených v rokoch 2004 až 2008, Osram teraz prináša aktualizáciu svetlometov pre VW Golf VI. Nové predné osvetlenie je schválené pre úpravu riešení, v ktorých existujúce halogénové svetlomety môžu byť jednoducho vymenené bez nutnosti rozsiahlej rekonštrukcii vozidla.

Svetlomety sú ECE-kompatibilné (Európska hospodárska komisia) a schválené pre cestnú prevádzku. Ponuku nájdete TU.

 

Motocyklové žiarovky

Motocyklové žiarovky

V porovnaní so štandardnými žiarovkami pre motocykle vrhajú výkonné motocyklové žiarovky od spoločnosti OSRAM podstatne viac svetla na cestu. Ich hlavné vlastnosti sú belšie svetlo a vysoká úroveň jasu, čo umožňuje lepšiu viditeľnosť v premávke. Motocyklové žiarovky Osram sú veľmi odólne voči vibráciám. Hlavnú radu tvoria: X-Racer (studené a jasné svetlo), Night Racer (vysoký jas, studené svetlo), Original (prvotriedna kvalita za nízku cenu).

V našej ponuke nájdete všetky typy motocyklových žiaroviek: H4, H7, H8, H11, HS1, S1, S2. Celú ponuku moto žiaroviek pre motorky, mopedy a skútre nájdete TU. Ak nepoznáte typ správnej moto žiarovky, môžete ho určit pomocou online nástroja od poločnosti Osram.

 

Signálne žiarovky

Signálne žiarovky

V našej ponuke nájdete signálne žiarovky do smerových, brzdových, parkovacích, obrysových svetiel, na osvetlenie ŠPZ, vonkajšie osvetlenie spätných zrkadiel a na kompletné osvetlenie interiéru vozidla.

Pre ľahký výber správnej signálnej žiarovky môžete využiť online pomocníka od firmy Osram. Kompletnú ponuku signálnych žiaroviek nájdete TU.

  

V našej ponuke obchodu B B N - spol. s.r.o. nájdete: Halogénové žiarovky, xenónové a bixenónové výbojky, signálne žiarovky, LED autožiarovky, LED denné svietenie, kompletné svetlomety, motocyklové žiarovky alebo svetlá pre automechanikov. V našej ponuke obchodu nájdete okrem značky Osram aj výrobcov: Philips, Neolux, Narva, Autolamp...


Náš obchod Vám vie dodať akýkoľvek typ žiarovky od OSRAM.

Pre záujemcov poskytujeme aj veľkoobchod.

Oficiálny partner OSRAM

Sme oficiálny partner OSRAM.

 

Ponuka Autožiaroviek, osvetlenia Osram